اخبار سایت

بازدید معاونت محترم علمی و فناوری ریست جمهور از غرفه نوران حسگر 

نمایشگاه لیزر و فوتونیک مونیخ

یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بین المللی در زمینه صنعت فوتونیک و لیزر، نمایشگاه جهانی لیزر و فوتونیک مونیخ است. در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای لیزر و فوتونیک در معرض نمایش قرار خواهد گرفت. این نمایشگاه محل گردآوری بزرگترین تولیدکنندگان صنعت لیزر و فوتونیک به شمار می‌آید. نمایشگاه لیزر و فوتونیک مونیخ از ۳ الی ۶ تیر ۱۳۹۸ در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود. 

نمایشگاه لیزر و فوتونیک چین

نمایشگاه لیزر و فوتونیک چین از نمایشگاه‌های صاحب نام لیزر و فوتونیک در آسیا است. این نمایشگاه بر روی ارائه محصولات جدید حوزه لیزر و فوتونیک متمرکز است. شرکتهای لیزری از سراسر دنیا به خصوص شرکتهای آسیایی برای ارائه جدیدترین محصولات خود در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. نمایشگاه  لیزر و فوتونیک چین از ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ تا ۲ فروردین ۱۳۹۸ در چین  برگزار می‌گردد.

 نمایشگاه میکرو فوتونیک برلین

نمایشگاه و کنگره میکرو فوتونیک برلین رویداد بسار مهمی است که به آینده بازار صنعت فوتونیک می‌پردازد. در این نمایشگاه از کاربردهای جدید صنعت فوتونیک که در مرحله پژوهش است، حمایت ویژه‌ای می‌شود. در این نمایشگاه کنگره‌های مختلفی درباره کوچک سازی در حوزه های فوتونیک، فناوری میکروسیستم و اپتو الکترونیک برگزار می‌شود. نمایشگاه و کنگره میکرو فوتونیک برلین از ۲۵ الی ۲۶ مهر ۱۳۹۷ در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد.